Invader kulki pop up dracula - czosnek / orzech tygrysi opak 150ml

31,48 zł

INVADER KULKI POP UP DRACULA - CZOSNEK/ ORZECH TYGRYSI 150ML

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

INVADER KULKI POP UP DRACULA - CZOSNEK/ ORZECH TYGRYSI 150ML.


Dracula, zwany Władem II Palownikiem, stanowił inspirację dla postaci książkowego i filmowego Draculi. Najbardziej zasłynął z powitania jakie zgotował sułtanowi, które do historii przeszło pod nazwą „Lasu Pali”. Turcy w swym marszu napotkali przerażającą „dekorację” przydrożną, składającą się z jeńców tureckich nabitych na pale i ustawionych w szpaler szeroki na kilometr i długi na trzy. Sułtan, widząc swoją armię głodną i wyczerpaną, zarządził odwrót.

CZOSNEK odgrywa w kuchni rumuńskiej ważną rolę, nie tylko ze względu na właściwości odstraszające wampiry, ale także jako dodatek do mięs, sałatek i sosów. A ORZECH TYGRYSI wraz z nim dodają aromatu przynęcie Dracula.

Główna nuta zapachowa: orzech tygrysi - czosnek

Kulki pływające o bardzo dużej wyporności. Tworzone z myślą o łowieniu w toni metodą Zig-rig. Pojedyncza kulka z łatwością unosi zestaw na wysokość kilkunastu metrów, pozostając niezatapialną na bardzo, bardzo długo. Zastosowane dodatki zapachowe, oraz wzmacniacze smaku, oleje, betaina, aminokwasy i stymulatory apetytu są skomponowane w takich proporcjach aby bardzo szybko zwabić rybę. Całość produktu nastawiona jest na maksymalny efekt końcowy.

Opakowanie 150 ml zawiera kulki w różnych rozmiarach i kształtach, oraz dodatkowo buteleczkę wraz ze skondensowanym aromatem danej nuty zapachowej

Producent : INVADER ( POLSKI PRODUCENT )
Rodzaj : KULKI POP UP
Seria : DRACULA
Opakowanie : 150ml
Rozmiar kulek: Mix
Smak : CZOSNEK/ ORZECH TYGRYSI
Kolor: Biały

Kod producenta : INV - 00181
EAN : 5902578991818

INV - 00181
3 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5902578991818
Nowy