Lista produktów marki SONIK

Firma Sonik Sports została założona w 2008 roku przez grupę podobnie myślących wędkarzy, którzy połączyli pasję do sportu z dogłębną wiedzą i doświadczeniem branżowym. Główna siedziba firmy i centrum dystrybucji w Wielkiej Brytanii mieszczą się w Northumberland w Wielkiej Brytanii.

Firma ma również silną pozycję i stale rosnącą obecność w całej Europie, a obecnie posiada drugie centrum dystrybucyjne w pobliżu Pragi w Czechach, które obsługuje europejską sieć dealerów.

Posiadając obecnie ponad 900 dealerów na całym świecie, Sonik stał się głównym i wiodącym na rynku producentem wysokiej jakości produktów do połowu karpi, znanych z doskonałej wydajności i doskonałego stosunku jakości do ceny.

Marki takie jak Xtractor, Tournos, SK-TEK, VaderX i Gizmo cieszą się dużą popularnością i są używane przez karpiarzy na całym świecie.

Ale nie chodzi tylko o karpie, Sonik w dalszym ciągu produkuje wysokiej jakości wędki morskie, wędki spinningowe, kołowrotki i akcesoria, a także będzie nadal poszerzać swoją ofertę produktów we wszystkich tych sektorach tego sportu.

Przeglądając stale poszerzającą się gamę produktów firmy Sonik, możesz być pewien, że każdy produkt jest produkowany dla wędkarzy, przez wędkarzy, których głównym celem jest zapewnienie całkowitej satysfakcji klienta z każdego produktu.

Aktywne filtry