Lista produktów marki CARP TARGET

Carp Target to najwyższej jakości w 100% naturalne produkty tworzone z pasji do wędkarstwa.

Carp Target to najwyższej jakości w 100% naturalne produkty tworzone z pasji do wędkarstwa. Wszystkie ziarna używane do tworzenia naszych produktów pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców, a zastosowane odmiany zbóż spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

Carp Target dla pasjonatów wędkarstwa, oferujący gotowe ziarna wędkarskie i inne wyselekcjonowane zanęty i przynęty karpiowe. W naszym asortymencie znajdziesz produkty przygotowywane z najwyższej jakości składników naturalnych, pozyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Zamawiając zanęty i przynęty na karpia w sklepie online perfekcyjnie przygotujesz miejscówkę przed planowaną zasiadką, maksymalizując w ten sposób szanse na przyciągnięcie olbrzymiego okazu.

Każdy doświadczony pasjonat doskonale wie, jak wrażliwym węchem dysponuje karp. Zanęta na te ryby musi zatem charakteryzować się wyrazistym aromatem konopi, rybnych aromatów lub słodkich owoców. W naszym internetowym, wędkarskim sklepie karpiowym znajdziesz produkty odznaczające się nie tylko aromatem - dodatkową skuteczność zapewniają im świetne walory smakowe i dobór składników w taki sposób, aby były szczególnie łatwo przyswajalne. Zanęty i przynęty karpiowe powodują wówczas, że ryba znacznie chętniej powraca na łowisko. U nas znajdziesz mieszanki ziaren i kulki perfekcyjnie przygotowane na konkretną porę roku, np. te pachnące truskawką będą lepsze na lato, pellet o aromacie rybnym lepiej sprawdzi się natomiast jako przynęta lub zanęta na wiosenne i jesienne karpie. Oferujemy wyselekcjonowane zanęty wędkarskie na karpia, w tym gotowe ziarna wędkarskie, kulki proteinowe i pellet wędkarski.

W naszym internetowym sklepie dla karpiarzy kładziemy nacisk na jakość i skuteczność naszych zanęt karpiowych. Jesteśmy pasjonatami wędkarstwa, dlatego sami opracowujemy receptury naszych produktów i testujemy je na własnym łowisku karpiowym. Zacznij łowić jak profesjonalista już dziś – zrób zakupy w sklepie Carp Target!

Ziarna wędkarskie - doskonała przynęta i zanęta na karpie

Oferujemy wysokiej jakości zanęty na wszystkie ryby karpiowate. Dzięki starannie skomponowanym mieszankom o genialnych walorach aromatycznych i smakowych, nasze ziarna wędkarskie skutecznie przyciągają sporych rozmiarów okazy na łowisko i utrzymują je tam przez długi czas. Ziarna wędkarskie Carp Target to specjalne, wysokiej jakości odmiany, ugotowane i zapakowane próżniowo - pozwala to na zachowanie świeżości i użycie ziaren zaraz po otwarciu opakowania. W ofercie internetowego sklepu karpiowego znajdziesz gotowane ziarna kukurydzy i orzecha tygrysiego, konopie, a także różnorodne MIX-y.

Aktywne filtry