Lista produktów marki SAKURA

To autentyczna marka pasjonatów. Stworzona przez Francisa Coutou i Philippe'a Grawitza w 2004 roku i pioniera wędkarstwa przynętowego w Europie, wykazuje ducha kreatywności i innowacyjności oraz stara się projektować sprzęt wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Sakura oferuje globalną koncepcję, która pozwala wędkarzom na kompletne wyposażenie, od wędki po przynętę!

Linia Sakura została zaprojektowana tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających wędkarzy, a także pozwolić nowicjuszom odkryć świat wędkarstwa przynętowego w najlepszych warunkach, przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i łowić ryby już od pierwszych sesji.

Sakura to francuska marka średniej klasy, posiadająca uprzywilejowane relacje z klientami oraz wyrafinowane i responsywne podejście do rynku. W przypadku eksportu wysokiej klasy wizerunek tej marki i jej silna tożsamość odróżniają ją od konkurencji.

Wszędzie jej etyka, podejście dydaktyczne i edukacyjne są uznawane za główne atuty, które doskonale uzupełniają aspekt czysto komercyjny, często zbyt ograniczający dla marki chcącej nawiązać bliską relację ze swoimi odbiorcami.

Aktywne filtry