Lista produktów marki BAITZONE

Baitzone to firma zajmująca sie przede wszystkim ziarnami różnego rodzaju ale posiadają w swojej ofercie również inne produkty takie jak zanęty czy przynęty. 

Firma BaitZone powstała w 2009 roku z misją zajęcia pozycji lidera wśród najlepszych producentów przynęt przyjaznych PVA. Na przestrzeni lat udało nam się wypracować przemyślaną paletę gatunkowych produktów, z których jesteśmy dumni. Przemyślaną, ponieważ nasze przynęty wzajemnie się uzupełniają, są różnorodne pod względem metod zastosowania, niezwykle wygodne w użyciu, przyjazne dla środowiska i ryb oraz, co najistotniejsze, ponadprzeciętnie skuteczne. Komunikujemy to z pewnością producenta, który doskonale zna swoje produkty i jest pewien ich wartości. Dodatkowo – produkty nieustannie są testowane przez innych entuzjastów wędkowania na wielu znanych łowiskach, zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach Europy – Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Szwecji, Danii, Chorwacji czy Bułgarii i Rumunii. Relacje z nich możecie śledzić na naszych mediach społecznościowych – FB i Instagramie.

Oferujemy bardzo osobiste podejście do naszych produktów, mając na celu dostarczenie najlepszej przynęty karpiowej na świecie. Bądźcie zatem świadomi tego, że w wypracowanie naszych receptur włożyliśmy zarówno mnóstwo wiedzy specjalistycznej, jak ciężką pracę fizyczną – wszystkie nasze przynęty są produkowane ręcznie. Dzięki temu są dopracowane na każdym etapie i w każdym aspekcie – poprzez skład, strukturę, aromat, po wygodę użytkowania i długą przydatność do użycia. Gotowe produkty dostarczamy w poręcznych i wytrzymałych opakowaniach wielokrotnego użytku, są „gotowe do łowienia" - wystarczy otworzyć pokrywę i używać prosto z wiadra czy słoika, bez konieczności przygotowywania. Po zakończeniu łowienia opakowanie wystarczy zamknąć i trzymać w miejscu osłoniętym od słońca, bez konieczności mrożenia czy wyrzucania niewykorzystanej przynęty. Prosto, praktycznie i ekonomicznie.

Aktywne filtry