Wędki spławikowe

Jesteś wytrawnym miłośnikiem wędkarstwa, a może dopiero odkrywasz jego arkana, kompletując swój pierwszy sprzęt? Gwarantujemy, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Oferujemy wysokiej jakości wędki spławikowe, które są jednymi z najpopularniejszy wśród wędkarzy z różnym doświadczeniem. Z czego wynika ich powszechne zastosowanie? Przede wszystkim z możliwości ich wszechstronnego wykorzystania oraz szerokiej oferty, ponieważ wysokiej jakości wędki spławikowe znajdziesz u takich producentów jak m.in. Colmic, Shimano, Sensas, Genlog, Mistrall czy Trabucco.

Wymarzona wędka spławikowa? Tylko u nas!

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientów, prezentujemy niezawodne wędki spławikowe do wielu metod połowu. Oferujemy wędki typu bat, które nie mają w wędzisku ani kołowrotka, ani przelotek. Znajdziesz u nas również bolonki — dość długie, wyposażone w przelotki i kołowrotki wędki spławikowe przeznaczone do dalekich połowów. Szukasz nieco krótszej wędki wyróżniającej się dobrym wygięciem? Postaw na model typu match. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem starannie wyselekcjonowanych wędek spławikowych już dziś!

Wędki spławikowe

Podkategorie

 • Bolonki
 • Match
 • Baty
 • Uniwersalne
 • Wędki spławikowe...

  Niezależnie od tego, jaki preferujesz styl wędkarski — czy wolisz szybkie łowienie drobnych ryb, czy może wyczynowe, sportowe akcje z udziałem większych okazów — idealnym narzędziem dla Ciebie będą poręczne wędki spławikowe teleskopowe. Wysuwana konstrukcja pozwala regulować długość całkowitą w czasie połowu, a przy tym zapewnia niezbędny komfort nawet początkującym czy bardzo młodym wędkarzom. Sprawdź wszystkie nasze propozycje dostępne w tej kategorii!

  Sprawny połów małych i średnich ryb: teleskopowe wędki spławikowe

  Obserwowanie spławika unoszącego się na powierzchni wody działa na Ciebie uspokajająco? Z ekscytacją czekasz, aż ruszy pod wodę, by móc rozpocząć akcję wyławiania ryby? Poznaj nasze propozycje teleskopowych wędek spławikowych dostępnych w różnych przedziałach cenowych. Polecamy zarówno warianty ekonomiczne do szybkiego łowienia niewielkich ryb, jak i dopracowane modele o małej średnicy, idealne do łowienia z ręki. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla początkujących oraz doświadczonych wędkarzy!

Aktywne filtry